Site icon Полемика

Як Telegram можна використати на користь України: відповідь Буданова

Таку заяву зробив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов. Про це повідомляє Полемика з посиланням на Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Як зазначає Буданов, за допомогою Telegram можна впливати на людей, які наразі знаходяться на тимчасово окупованих територіях України.

«Найцікавіше — це Telegram, усі його читають. Він багато в чому завдає руйнівного ефекту тут всередині, але так само завдяки йому можна щось доносити до людей на окупованих територіях. Це те, що більш-менш якось працює», — висловився керівник української розвідки.

Водночас Буданов зауважив, що даний месенджер загрожує національній безпеці, адже багато людей можуть використовувати його в різних цілях, які будуть шкодити державі.

«Telegram, з точки зору національної безпеки, точно є проблемою. Це треба розуміти. До того ж таки, я абсолютно проти утисків свободи слова. Але це вже занадто. Тобто у нас будь-яка людина може зробити канал, почати на ньому писати все, що йому заманеться, а коли щось починають робити, прикриватися тим, що це свобода ЗМІ. Та це не свобода ЗМІ, це трошки інакше називається», — пояснив він.

Нагадаємо, в ГУР розповіли, що може допомогти Україні завдати військової поразки РФ.

Exit mobile version