Site icon Полемика

Новий секретний шифр в Hamster Kombat 10 липня: як отримати бонус 1 млн монет

Цей міні-застосунок, створений на базі Telegram, став популярний завдяки простому механізму гри і цікавим завданням, які дозволяють збільшити свій пасивний прибуток.

Правильне введення секретного шифру азбуки Морзе принесе на ваш ігровий рахунок на 1 млн монет. Полемика розповідає, яке кодове слово потрібно вводити у грі 10 липня.

Як вводити кодове слово

Кожна буква в азбуці Морзе складається з крапки (•) та тире (-). У Hamster Kombat крапка (•) вводиться простим тапом, а тире (-) – довгим натисканням протягом 2-3 секунд.

Секретний шифр 10 липня: GAS

Як правильно ввести кодове слово в азбуці Морзе:

Введення секретного слова займе не більше хвилини вашого часу. Навіть, якщо ви зробите помилку, ви можете повторити введення, адже кількість спроб необмежена. За декілька днів ви навчитесь вводити секретний шифр з першого разу.

У випадку успішного введення шифру ви отримаєте сповіщення про можливість забрати приз – бонус 1 млн монет.

У вас є шанс скористатися актуальним кодовим слово до 22:00 (за київським часом) 11 липня, адже саме тоді відбудеться оновлення секретного шифру.

Схожі проєкти

Якщо ви зацікавились грою-«тапалкою» Hamster Kombat, вам варто звернути на інші аналоги, які також пропонують можливість заробітку криптовалюти без вкладень. Популярні криптопроєкти:

Майбутнє Hamster Kombat

8 липня з’явилась інформація про те, що біржа ByBit відкрила премаркет токенів HMSTR. За декілька днів до цього засновник Telegram повідомляв про те, що дуже скоро відбудеться випуск токена HMSTR на блокчейні TON.

Рекомендуємо вам ознайомитись і зареєструватися на інших біржах, які можуть включити токени HMSTR у свій лістинг:

Раніше Полемика писала про простий спосіб заробітку криптовалюти в Telegram без вкладень.

Exit mobile version