Site icon Полемика

Чим підживити огірки, щоб вони гарно вродили

Чим підживити цю рослину на городі, розповідає Полемика з посиланням на сайт «Сад та город».

Азот

Азот сприяє розвитку зелених частин рослини, таких як листя та стебла. Він необхідний для формування білка, який допомагає рослині зростати здоровою. Добрива, багаті на азот, також сприяють швидкому і здоровому розвитку.

Фосфор

Фосфор сприяє розвитку кореневої системи рослин, і допомагає їм краще адаптуватися до ґрунту та забезпечує їм необхідні поживні речовини. Добрива з фосфором допомагають формувати сильні і здорові корені, що впливає на загальну врожайність.

Калій

Калій відповідає за формування кращої структури рослин, що допомагає їм бути більш стійкими до несприятливих погодних умов та хвороб. Добрива з калієм здатні покращити якість та тривалість зберігання огірків, а також сприяти розвитку кращого смаку.

Мікроелементи

Огірки також можуть потребувати мікроелементи, такі як залізо, магній, цинк та інші, які сприяють їх здоровому росту і розвитку. Ці елементи можна ввести в рослину за допомогою комплексних добрив або спеціалізованих препаратів.

Фоліарні добрива

Фоліарні добрива можуть допомогти огіркам, якщо вони мають проблеми з поглинанням живильних речовин через кореневу систему. Вони наносяться безпосередньо на листя рослин та швидко вбираються.

Регулярне підживлення

Регулярне підживлення, відповідно до потреб рослин на різних етапах їхнього розвитку, допоможе підтримувати здоров’я та врожайність огірків.

Варто пам’ятати, що правильне добриво та раціональне його використання є ключовими для отримання великого та якісного врожаю огірків.

Раніше Полемика писала про те, який бур’ян не потрібно прибирати з ділянки та чим він може бути корисний.

Exit mobile version