Site icon Полемика

Ексміністр МВС Захарченко та беркутівець Собина виступили в ООН: що говорили

Про це розповідає Полемика з посиланням на виступ радника Місії США при ООН Джейсона Парка, повідомлення ГУР та «Адвокатської дорадчої групи».

Захарченко та Собина у виступі на заході, який красномовно називався «10 років Євромайдану в Україні: крок у прірву». Під час зустрічі вони не придумали нічого нового, а транслювали меседжі про «інспірування Євромайдану з боку країн заходу та США», «держпереворот», «балтійських та грузинських снайперів» та «неонацистів».

В ГУР пояснюють, що дане засідання проходило за так званою «формулою Аррія» — формат неформальних зустрічей, під час якого представники країн можуть говорити все, що забажають.

Подібні заходи не модеруються жорсткими процедурними правилами. До участі в них залучаються не дотичні до дипломатичної роботи люди.

Радник Місії США при ООН у своєму виступі наголосив на тому, що ініційоване засідання — це чергова спроба Росії хоч якось виправдати свою агресію проти України.

«Сьогоднішня зустріч – чергова спроба переписати історію крізь призму спотвореного світогляду Кремля. Це нагадування, що Росія надає перевагу використанню Ради для поширення дезінформації над підтримкою міжнародного миру та безпеки», — підкреслив радник.

До того ж «Адвокатська дорадча група» нагадує, що Віталій Захарченко та Дмитро Собина обвинувачені у справах по подіях Майдану. Вони втекли з України, тому провадження щодо них розглядаються за спеціальною «заочною» процедурою.

Нагадаємо, в Міноборони відреагували на масовану ракетну атаку по Україні.

Exit mobile version