На вступ України до Європейського Союзу може піти сім років. Оскільки для цього необхідно імплементувати великий масив законодавства ЄС.

Про це заявила гендиректор Урядового офісу з координації євроінтеграції Наталія Форсюк. 

"Вважаю, що немає (шансів вступити в ЄС в 2023 році, — ред.). Це неможливо процедурно, нетому, що Україна не впорається. За аналізом, сім років — це дуже добре. Я думаю, що виходити треба з цього", — заявила вона.

Форсюк пояснила, що процедура вступу до ЄС буде тривалою, оскільки треба виконати рекомендації з виведення Єврокомісії. За її словами, за всіма умовами в України є прогрес — їх треба виконати, а не починати щось заново.

Форсюк додала, що після цього країни ЄС повинні підтримати відкриття переговорів з Україною, а Київ — почати імплементувати законодавство Євросоюзу, що є тривалою процедурою.

"Раніше цього часу — дуже малоймовірно через ту величезну кількість законодавства, яке нам треба не тільки прийняти, а й імплементувати в наше повсякденне життя. Тобто ми повинні повністю жити за законами Європи — економічно, політично, судово. Це не може статися за рік", — підкреслила вона.

По теме:  В Буче открыли Центр обслуживания налогоплательщиков

По материалам: Подробности