В 2023 році компанія за підсумком роботи повідомила, що загальний рівень інвестицій склав 1 млрд. грн.

Цьогоріч всесвітньовідома мережа McDonaldʼs запланувала відкриття ще шести ресторанних закладів по Україні. На відкриття перших ресторанів очікують Ужгород та Чернівці. Про це повідомляє Полемика з посиланням на Forbes.

Де відкриються нові ресторани

Ужгород і Чернівці залишились єдиними обласними центрами України, де немає McDonaldʼs. Інші конкретні адреси відкриття ресторанів менеджмент компанії в Україні не називає, проте зазначає про плани відкриття у містах-супутниках Києва.

«Минулого року компанія за підсумком роботи, повідомила, що загальний рівень інвестицій склав 1 млрд. грн. Всі інвестиційні кошти український підрозділ компанії отримав від американського основного офісу», — повідомили в McDonaldʼs.

За підрахунками українського сегменту McDonaldʼs, бізнес досяг 70% відвідувань від показника, який був до широкомасштабного вторгнення.

Варто нагадати, що McDonald’s після початку активної фази широкомасштабного вторгнення закрив всі ресторани в Україні. У вересні 2022 року почалось поступове відновлення роботи мережі. Відомо, що наразі в Україні працює 100 ресторанів у 24 містах. Прибуток українського підрозділу компанії досяг річного показника 1,2 млрд грн.

По теме:  Украинская зерновая ассоциация предостерегает от невыполнения форвардных контрактов

Раніше Полемика писала про те, коли в Україні завершиться опалювальний сезон у 2024 році.