Site icon Полемика

Комбо карти в Hamster Kombat 10-11 липня

Лише за 1 хв гравці можуть отримати до 5 млн монет лише за декілька кліків.  

Розробники постійно оновлюють гру, дозволяючи гравцям збільшувати свій пасивний прибуток, виконуючи різні завдання. Наразі найбільш популярними у грі є комбо карти.

Полемика розповідає, які комбо карти допомагають отримати 5 млн монет 10-11 липня.

Комбо карти в Hamster Kombat

Комбо картки – це комбінація із трьох карт, яка оновлюється щодня о 15:00 (за київським часом). За збір всіх карток з набору гравці отримують 5 млн монет, які можна витрачати на розвиток своєї біржі і збільшення пасивного прибутку.

Не втратьте шанс отримати всій бонус сьогодні, адже комбінація карт актуальна лише 24 години.

Комбо карти 10-11 липня

Як здійснити покупку комбо карт

Після того, як ви зайдете в чат-бот Hamster Kombat, клікніть на кнопку «Комбо», яку ви зможете побачити з правого боку над зображенням хом’яка.

Актуальні комбо карти потрібно шукати у розділах «Markets», «Legal», «PR & Team» чи «Specials». Вони можуть знаходитись як на одній вкладці, так і на різних.

Щойно ви знайшли карту, придбайте її. Якщо у вас не вистачає ресурсів на покупку, спробуйте зробити це пізніше.

Коли всі карти з набору будуть у вас, ви отримаєте сповіщення з пропозицією забрати свій бонус. Варто зазначити, що деякі покупки вимагатимуть виконання різних нескладних завдань. Частіше за все, це підписка на YouTube-канал, перегляд відео або запрошення друга в гру.

Поради щодо використання комбо карт

Комбо карти дають гравцям шанс збільшувати пасивний прибуток.

5 млн монет, які ви отримуєте за збір усі карт із актуального набору, можна використовувати для покупки нових або апгрейду раніше придбаних карт.

Тут потрібно уважно дивитись, який прибуток приносить карта. Наприклад, покупка картки за 20,000 монет, яка приносить +2к прибутку на годину, буде дуже вигідною, адже вона окупиться менш, ніж за добу.

Також важливо не витрачати всі монети одразу. Накопичуйте ресурси, щоб мати можливість здійснити покупку наступного дня.

Якщо комбо карти не відображаються у полі зверху, оновлення сторінки допоможе виправити ситуацію. Натисніть на три крапки у верхньому правому куті екрана.

Схожі проєкти

Популярність міні-застосунків для заробітку криптовалюти на базі Telegram значно зросла після успіху Notcoin і Hamster Kombat. Тому, якщо ви хочете спробувати ще якусь гру-«тапалку», зверніть увагу на:

Майбутнє токена HMSTR

Розробники докладають усіх зусиль, щоб розвивати проєкт, адже Hamster Kombat зараз на піку популярності. Найближчим часом у грі буде вдосконалена взаємодія між гравцями, що зробить гру ще більш привабливою і сприятиме залученню нової аудиторії.

За попередньою інформацією, випуск токена HMSTR на блокчейні TON має відбутися через місяць.

Ця подія відкриє нові можливості для гравців – вони зможуть перевести токени на свій криптогаманець та реалізувати їх на біржі. Ось список великих бірж, які включать токен в свій лістинг.

Ба більше, на біржах ByBit, GateIO та WhiteBit вже запустили премаркет токена HMSTR.

Раніше Полемика писала про новий секретний шифр в Hamster Kombat 10 липня.

Exit mobile version