В неділю, 8 травня, США ввели нові санкції проти росії. Під обмеження потрапили російські ЗМІ та банки. Також вводиться експортний контроль.

Про це повідомляє Міністерство фінансів США.

Санкції проти російських ЗМІ

Під санкції США потрапили російські телеканали "Перший канал", "Росія-1" та НТВ. Заборона стосується постачання обладнання та можливості американських компаній розміщувати на них рекламу.

Як зазначили у Білому домі, ці телеканали є "рупором Кремля", які транслюють війну в Україні у вигідному для Москви вигляді. Представник адміністрації президента США уточнив, що новий санкційний пакет забороняє постачання технологій мовлення, відеокамер, мікрофонів та іншого обладнання.

Санкції проти російських банків

США ввели санкції проти низки керівників російських банків, у тому числі "Сбербанку" та "Газпромбанку". Під обмеження також потрапив "Московський індустріальний банк" та десять його дочірніх структур.

При цьому в релізі Мінфіну зазначається, що санкції щодо "Газпромбанку" не йдеться про заморожування його активів та заборону проведення будь-яких операцій з ним.

Як зазначили у Білому домі, санкції проти керівників "Газпромбанку" — це сигнал про те, що російський банк не є "тихою гаванню".

По теме:  Легализация каннабиса: у Зеленского сделали заявление

По материалам: Подробности