Шоумена й артиста Максима Галкіна мін'юст рф включив до реєстру фізосіб-іноагентів. Його ім'я з'явилось у списку на сайті відомства.

В якості іноземного джерела фінансування Галкіна зазначена Україна. Причиною внесення до Реєстру названо провадження політичної діяльності.

Максим Галкін з самого початку виступив проти російського збройного вторгнення в Україну. Він неодноразово робив відповідні заяви на концертах у своїх соціальних мережах.

Читайте також

Проти Галкіна у Росії порушили кримінальну справу, йому загрожує сім років ув'язнення

46-річний артист дав кілька благодійних концертів на підтримку українських біженців. У березні Галкін разом з дружиною  Аллою Пугачовою залишив росію, проте наприкінці серпня співачка повернулася. Галкін не повертався до рф.

Сама Пугачова не робила заяв про російсько-українську війну, але відповіла режисеру Микиті Міхалкову, який критикував її після її від'їзду, словами головної героїні його фільму "Раба кохання":

Господа. Господа, вы — звери. Господа, вы будете прокляты своей страной.

Нагадаємо, що за антивоєнну політику й активну допомогу українським біженцям Максима Галкіна виключили з чорного списку українського Мінкульту.

По материалам: Подробности