росія може застосувати проти України іранські балістичні ракети з дальністю до 700 кілометрів вже цього місяця. Ці ракети на відміну від виготовлених в рф, мають більшу точність.

Про це повідомляє речник Головного управління розвідки Міністерства оборони України під час телемарафону.

Андрій Юсов, спираючись на слова Кирила Буданова, очільника ГУР, заявив, що росіяни з ракетним озброєнням власного виробництва стикаються з проблемою кількості і будуть бити по тих самих цілях, тобто по цивільній енергетичній інфраструктурі.

"Це, безумовно, фактор, на який треба зважати. І Україна готується до відбиття цієї загрози", — прокоментував речник ГУР МО.

Він додав, що балістичні ракети і все інше, що може надати Іран, путін буде намагатися отримати.

"Так само ми мали інформацію про Північну Корею… І по режиму Лукашенка в Білорусі. Є факти і підтверджена інформація про передачу танків, збройної техніки, боєзапасів для артилерії. Не лише це, часто використовуються і цивільні товари, цивільна техніка країн, які, наприклад, запровадили санкції проти росії.

По теме:  В Киеве состоялся марш в поддержку политзаключенных (фото)

Юсов зазначив, що історія з розбиранням пральних машин, щоб використати мікросхеми для озброєння — це не жарт, а правда. Адже рф має відставання у цих питаннях.

По материалам: Подробности