Знову збільшилася кількість загиблих внаслідок російського ракетного удару по житловій багатоповерхівці у Дніпрі 14 січня. На місці події продовжуються роботи з розбору завалів та ліквідації наслідків ворожого обстрілу.

Про це повідомляє в Telegram голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченк.

"На ранок маємо 18 людей, вбитих російською ракетою у власному будинку у Дніпрі. 73 поранені — понад 40 з них у лікарнях, четверо у реанiмацiї — важкі", — розповів чиновник.

Рятувальна операція триває. Резніченко додав, що наразі залишається невідомою доля ще понад 40 людей.

Триває демонтаж зруйнованих конструкцій будинку. Уже вивезено майже 3 500 тонн уламків.

Як проінформували у прес-службі ДСНС України, все ще триває ліквідація трьох незначних вогнищ тління у завалах. Також продовжуються пошуково-рятувальні роботи та демонтаж небезпечних конструктивних елементів.

Рятувальники повідомили, що всього до робіт залучено 520 осіб та 140 одиниць техніки, з них від ДСНС — 160 осіб та 40 одиниць техніки. Також залучено 4 кінологічні розрахунки Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС з м. Ромни та 20 рятувальників та 4 одиниці техніки Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС з Києва.

По теме:  На дорогах Украины появились новые радары (карта)

"О 07:00 планується проведення ротації особового складу. Встановлено 4 намети ДСНС та один намет від волонтерів (забезпечено харчування). Психологами ДСНС надано допомогу 40 постраждалим", — йдеться в оперативній інформації.

По материалам: Подробности