Документи про броню чи відстрочку від мобілізації потрібно постійно носити із собою, тоді повістку не вручать. Так у Збройних Силах України відповіли на запитання про те, що робити, якщо людина має бронь, а їй вручили повістку. Відповідний коментар дав начальник управління персоналу штабу командування Сухопутних військ ЗСУ полковник Роман Горбач.

Військовозобов’язаний, який має бронь від призову по мобілізації, усі документи, котрі це посвідчують, має носити з собою. І при їхньому пред’явленні вручення повістки не буде. Але, якщо воно вже так сталося, то зі всіма цими документами потрібно прибути до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки і ця повістка буде анульована.

Згідно зі статтею 25 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють:

  • в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, у разі, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів;
  • на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення), у разі, якщо це необхідно для виконання встановлених мобілізаційних завдань (замовлень);
  • на підприємствах, в установах і організаціях, які здійснюють виробництво товарів, виконання робіт і надання послуг, необхідних для забезпечення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань;
  • на підприємствах, в установах і організаціях, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.
По теме:  Зеленский просит уволить глав МИД, СБУ и Министерства обороны, дальше на очереди - Луценко

Читайте також

Уряд затвердив новий порядок бронювання військовозобов'язаних

Критерії та порядок, за якими здійснюється визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, встановлюються Кабміном.

Військовозобов’язані, зазначені у частині першій цієї статті, не підлягають прийняттю на службу у військовому резерві.

Раніше "Подробиці" писали про те, хто і де має право вручити повістки під час мобілізації в Україні. 

 

По материалам: Подробности