Президент України Володимир Зеленський повідомив, що більшість території держави забезпечується електрикою станом на вечір 18 лютого, попри черговий російський ракетний наліт.

Про це глава держави заявив у вечірньому відеозверненні.

"Сьогоднішній день почався з превентивних відключень електрики в частині областей нашої держави. Ці відключення були потрібні, щоб захистити мережі та генерацію від чергового російського ракетного нальоту", – пояснив президент.

"І ми завершуємо цю суботу без відключень електрики майже на всій території нашої держави. Окрім частини, зокрема, Одещини, де триває відновлення після попередніх атак, і деяких районів, де мережі пошкоджені поривами вітру. Більшість території України – з енергетикою. Більшість наших людей – з електрикою", – повідомив Зеленський.

Він зауважив, що це чергове підтвердження стійкості та сили України, колосальної роботи, яка проводилась і проводиться багатьма людьми.  

"Я дякую кожному й кожній, хто зробив свій внесок у захист українського неба та енергосистеми держави! Це дуже вагомий результат для України. Результат, якого ми досягли всі разом", – сказав президент.

По теме:  В Киеве зарегистрировали резкий спад заболеваемости коронавирусом

Він додав, що держава продовжить робити все можливе й неможливе, щоб отримати більше ППО, більше гарантій стійкості, більше захисту від будь-яких ударів росії.

По материалам: Подробности