«>

В Україні за підписання "Харківських угод" на користь росії судитимуть колишнього президента-втікача Віктора Януковича та експремʼєр-міністра Миколу Азарова. Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора закінчено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо колишніх Президента України та очільника Уряду, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що їх підозрюють у державній зраді (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 111 КК України).

Наразі встановлено, що експрезидент України, в порушення вимог Конституції та Закону України "Про міжнародні договори України", 21 квітня 2010 року у місті Харкові підписав від імені України Угоду, якою продовжив на 25 років строк перебування чорноморського флоту російської федерації на території України — АР Крим і м. Севастополі.

Азаров, у свою чергу, того ж дня підписав розпорядження про схвалення Кабінетом міністрів України так званих "Харківських угод" на користь російської федерації.

Колишні керівники держави штучно створили передумови для збільшення чисельності військ рф на території України, їх переоснащення й модернізації та у подальшому — вторгнення збройних сил російської федерації і окупації ними АР Крим і м. Севастополя.

По теме:  В Кабмине раскрыли детали введения локдауна

По материалам: Подробности