«>

Телеведучі телеканалу "1+1" Наталя Мосейчук, Юрій Горбунов та Алла Мазур, а також колишній міністр культури і гендиректор телеканалу Олександр Ткаченко готові взяти на поруки Ігоря Коломойського, який є власником "1+1".

Усі вони присутні на судовому засіданні 25 вересня, де розглядається апеляція олігарха на обрання запобіжного заходу.

Ткаченко, Мосейчук, Горбунов та Мазур хочуть взяти Коломойського на поруки (фото, відео)

Наталя Мосейчук

Адвокат Коломойського повідомив, що є 15 заяв про готовність взяти його на поруки. Серед них телеведучі та журналісти телеканалу, а також  рабин Дніпропетровської області Шмуель Каминецький.

Ткаченко, Мосейчук, Горбунов та Мазур хочуть взяти Коломойського на поруки (фото, відео)

Юрій Горбунов

Нагадаємо, 2 вересня СБУ вручила Ігорю Коломойському підозру у шахрайстві (стаття 190 КК) та легалізації (відмиванні) майна, отриманого злочинним шляхом (стаття 209 КК).

За версією слідства, з 2013 до 2020 року бізнесмен легалізував понад півмільярда гривень "шляхом їх виведення за кордон, використовуючи при цьому інфраструктуру підконтрольних банківських установ".

Того ж вечора Шевченківський районний суд Києва відправив Коломойського під варту на два місяці. Суд надав можливість внести заставу за бізнесмена у розмірі 510 млн грн. Представники Коломойського вирішили не вносити заставу.

По теме:  Курс валют в Украине на 27 марта - НБУ

У матеріалах кримінальної справи Коломойський фігурує як громадянин Ізраїлю та Кіпру.

По материалам: Подробности