«>

У Вінниці зафіксували спалах гепатиту А, що призвів до госпіталізації десятків людей, включаючи дітей. Про це повідомляє МОЗ України.

За даними Міністерства охорони здоров'я, понад 60 осіб було госпіталізовано у зв'язку із спалохом гепатиту А, серед них — 14 дітей. Крім того, 14 інших пацієнтів перебувають під медичним наглядом та очікують підтвердження діагнозу.

Фахівці активно проводять дослідження, спрямовані на встановлення всіх можливих джерел та причин цього спалаху. Дослідження охоплюють різні аспекти, включаючи можливі зв'язки із стихійними ринками, а також системами централізованого та децентралізованого водопостачання. На даний момент було зібрано 66 проб води для лабораторного дослідження.

У Вінниці спалах гепатиту А

Міністерство охорони здоров'я робить все можливе, щоб виявити джерело спалаху та надати необхідну допомогу тим, хто постраждав. Доцільно бути пильними, слідувати рекомендаціям фахівців та вживати заходи безпеки, оскільки гепатит А — це захворювання, яке може передаватися шляхом забрудненої їжі та води.

Нагадаємо, що в Україні втричі збільшили термін дії електронного рецепту. Крім того, обов'язковий візит до лікаря для отримання першого е-рецепту скасували.

По теме:  Готує новий наступ: в розвідці прокоментували "інспекцію" військ Шойгу

По материалам: Подробности