«>

Російські війська не залишають спроб захопити Авдіївку Донецької області, через що за добу ЗСУ відбили 20 ворожих атак. Водночас українські військові штурмують позиції російських військ на південь від Бахмута.

Про це повідомляє речник Генерального штабу Збройних Сил України Андрій Ковальов в ефірі телемарафону.

За словами спікера, на Авдіївському напрямку російські окупанти не полишають спроб оточити Авдіївку, активно застосовуючи авіацію.

"Але наші воїни стійко тримають оборону, завдаючи ворогу значних втрат. Безуспішними були наступальні дії противника у районах Степового, Авдіївки, Тоненького, Сєверного Донецької області, де було відбито понад 20 атак ворога", — розповів він.

Також Сили оборони продовжують штурмові дії південніше Бахмута Донецької області, завдаючи ворогу втрати у живій силі та техніці, закріплюються на досягнутих рубежах.

"На Бахмутському напрямку українські воїни відбили 5 атак противника в районах н. п. Богданівка та Хромове Донецької області. Також ворог намагався відновити втрачене положення в районах Кліщіївки, Андріївки, де наші захисники відбили 10 атак", — зазначив Ковальов.

По материалам: Подробности