Грем, який закликав Зеленського піти у відставку, здивував новою заявою.

Республіканський сенатор Ліндсі Грем, який раніше закликав президента Володимира Зеленського подати у відставку, виступив із заявою про необхідність відновлення військової та розвідувальної підтримки України з боку Сполучених Штатів Америки.

Про це пише Полемика з посиланням на Foxnews.

Грем наголосив, що якщо США припинять підтримувати Україну, наслідки можуть бути ще гіршими, ніж ситуація в Афганістані.

«Я не вважаю, що президент Трамп прагне цього. Поки не буде досягнуто перемир’я, я б надав Україні все необхідне з точки зору розвідданих та озброєння для самозахисту», — підкреслив сенатор.

Також Грем повідомив, що вже наступного тижня США планують оголосити додаткові санкції, спрямовані на банківський сектор та енергетику країни-агресорки. Метою цих санкцій є змусити Росію розпочати переговори.

Проте сенатор зауважив, що без належного забезпечення України зброєю та розвідувальною інформацією будь-які переговори не матимуть сенсу.

«Не можна досягти врегулювання конфлікту, якщо не надати Україні розвіддані та ресурси для оборони, поки тривають бойові дії», — заявив він.

Грем висловив сподівання, що цього тижня буде отримано більш чітке уявлення від України щодо можливих шляхів завершення війни, аби почати працювати над її припиненням.

По теме:  «Є великий ризик програти війну»: Єрмак висловився про затримку допомоги від США

Також раніше повідомлялося про історичну промову Макрона: «Світ вступає в нову еру».