16 травня на стримінговій платформі Netflix з’явилась перша частина третього сезону серіалу «Бріджертони», яка складається з чотирьох епізодів.

Перші серії 3-го сезону викликали значний інтерес серед фанатів. Глядачі з нетерпінням очікували продовження захопливої історії про аристократичну родину Бріджертонів, і початок нового сезону зовсім їх не розчарував, адже вони змогли стати спостерігачами ще більшої кількості інтриг, романтики та несподіваних поворотів.

Очевидно, що до фіналу 3-го сезону залишилося ще чотири епізоди, тому романтична подорож Пенелопи та Коліна триває, однак їхній шлях буде нелегким. Про це розповідє Полемика.

Які сюрпризи приготували для глядачів творці «Бріджертонів»

В інтерв’ю акторка Нікола Кохлан, яка грає роль Пенелопи Фезерінгтон у серіалі «Бріджертони», заінтригувала подальшим розвитком подій. Вона розповіла, що персонажам доведеться подолати безліч перешкод, щоб бути разом.

Наразі глядачі змогли побачити лише половину еволюції стосунків між Коліном і Пенелопою. Кохлан зазначила, що героям доведеться пройти складні випробування, які визначать їхнє майбутнє. Інтриги та емоційні моменти, які свідками яких глядачі стануть у другій частині сезону, обіцяють бути ще більш захопливими та драматичними.

«Дуже легко думати: «О, вони зізналися одне одному в коханні та будуть жити довго і щасливо». Насправді все написано так, що їх може занести в будь-яку сторону», — поділилася кторка.

По теме:  Эксперты назвали 5 продуктов, которые сжигают жир на животе

Зі слів Кохлан можна зрозуміти, що закоханих чекає низка випробувань у майбутньому. Зокрема, на це вплине подвійне життя, яке веде красуня Пенелопа. Адже щойно лондонська верхівка опиняється у центрі нового скандалу, леді Віслдаун вже готова про це написати.

Які ще питання розв’яжуться у другій частині третього сезону

У частині ми зможемо також спостерігати за розвитком відносин Пенелопи з колишньою найкращою подругою Елоїзою Бріджертон, яка знає її велику таємницю. Крім того, глядачі дізнаються, що станеться з палким романом Бенедикта Бріджертона. А також до чого приведе знайомство Вайолет Бріджертон із братом леді Денбері й таємниця леді Віслдаун.

Коли вийдуть нові серії 3-го сезону «Бріджертонів»

Чотири нові серії «Бріджертонів» вийдуть на стримінговій платформі Netflix вже 13 червня. Приготуйтеся до перегляду заздалегідь, адже, судячи з усього, сюжет обіцяє бути гострим та насиченим подіями.

Раніше Полемика писала про два нові українські серіали, які варто переглянути.