Форвард вдруге поспіль відзначився хет-триком за «Аль-Наср».

Кріштіану Роналду відзначився другим хет-триком поспіль в матчі Професійної ліги Саудівської Аравії. Клуб «Аль-Наср» на виїзді з розгромним рахунком отримав перемогу над клубом «Абха». Матч закінчився з рахунком 8:0.

Про це повідомляє Полемика з посиланням на Суспільне Спорт.

У Саудівській Аравії 5-разовий володар «Золотого м’яча»  виступає від початку 2023 року. За «Аль-Наср» португалець відіграв 60 матчів в усіх турнірах, в яких забив 56 голів.

В матчі 26-го туру Професійної ліги Саудівської Аравії Роналду був на полі лише у першому таймі. Однак, за цей час команда португальця забила п’ять голів: три з них на рахунку Роналду, плюс один асист.

Як Кріштіану Роналду оформив черговий хет-трик

Португальський форвард відкрив рахунок у матчі, влучно виконавши штрафний удар.

Через 10 хвилин Роналду оформив дубль — перекинув сітку ударом зі штрафного, голкіпер «Абхи» не відреагував на удар.

На 33-й хвилині перший асист у поєдинку від Роналду: після його передачі відзначився Садіо Мане.

Наприкінці першого тайму Роналду оформив ще гол+пас. Після перерви португалець на полі не з’явився.

По теме:  В последней гонке чемпионата мира Легрейд стал четырехкратным. Прима – 21-й

Після матчу Роналду у своєму інстаграм прокоментував свій хет-трик у грі проти «Абхи». Він став для нього другим поспіль за «Аль-Наср» у чемпіонаті.

«Ми не збавляємо обертів!»  – написав португальський нападник.

Що означає хет-трик Роналду

Роналду забив хет-трик у двох матчах поспіль за «Аль-Наср».

Португалець забивав хет-трик останні 15 років поспіль.

До 30 років Роналду здійснив 30 хет-триків, а після 30 – ще 35. У матчі проти «Абхи» португалець оформив 65-й хет-трик в кар’єрі.

Роналду залишилось зробити ще п’ять результативних дій (зараз 29 голів + 10 асистів), щоб побити рекорд чемпіонату Саудівської Аравії. Наразі він належить мексиканцю Абдерразаку Амдаллі, який виступає за «Аль-Іттіхад». У сезоні 2018/19 футболіст зробив 43 результативні дії: 34 голи і 9 асистів.

Раніше Полемика писала про те, чому легіонер «Шахтаря» хоче покинути український клуб.