11 квітня на «Ештадіу да Луж» у Лісабоні пройшов матч муж командами «Бенфіка» та «Марсель».

Матч викликав інтерес українських вболівальників, адже «Марсель» вибив з Ліги Європи «Шахтар», а на воротах «Бенфіки» традиційно можна було побачити Анатолія Трубіна.

Про це повідомляє Полемика з посиланням на ТСН.

З яким результатом завершився матч

«Бенфіка» українського голкіпера Анатолія Трубіна на своєму полі здобула перемогу над «Марселем» у першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи. Гра завершилася з рахунком 2:1.

Португальський клуб вийшов вперед вже на 16-й хвилині зустрічі – перший гол забив Рафа Сілва.

На початку другої половини гри «орли» подвоїли свою перевагу – на 52-й хвилині точного удару завдав Анхель Ді Марія.

У Трубіна було не так багато роботи. В його ворота летіло лише два м’ячі, один з них приніс гол «провансальцям». На 67-й хвилині Обамеянг скористався розрізним пасом і проскочив Антоніо Сілву. Трубін у шпагаті намагався дістати м’яч, але без результативно. На більше сил у французького клубу не вистачило.

Варто зазначити, що Трубін вийшов у стартовому складі лісабонців та відіграв весь матч.

По теме:  Що принесла «Боруссії» перемога у матчі з ПСВ «Ейндховен»

Раніше Полемика писала про те, чому легіонер «Шахтаря» хоче покинути український клуб.