Site icon Полемика

Не забудьте парасольку: найбільш дощові міста Європи, про які вам потрібно знати

У когось всі плани можуть піти шкереберть через пекельну спеку і лісові пожежі, а комусь подорож зіпсують безперервні дощі та урагани.

Для тих, хто не хоче провести всю відпустку з парасолькою в руках або сидячи у готелі, експерти Holidu склали список найбільш дощових міст Європи. В основу оцінювання лягли середня кількість дощових днів на місяць і середньодобова статистика опадів. Про це передає Полемика.

Водночас фахівці зазначили, що рясна кількість опадів – це далеко не завжди погано, оскільки завдяки великій кількості вологи в цих містах туристи зможуть насолоджуватись прекрасними зеленими пейзажами.

Перше місце найбільш дощових міст Європи посів норвезький Берген, де зафіксовано найбільшу середню кількість дощових днів на місяць (13), а також найвищу середню щоденну кількість опадів (8,8 мм). При цьому місто розташоване на південно-західному узбережжі країни, серед пишних зелених гір і вражаючих фіордів, що робить його ідеальною локацією для любителів природи.

Наступними у рейтингу йдуть два міста на острові Велика Британія – англійський Сандерленд і шотландський Глазго з у середньому 11 дощовими днями на місяць у кожному.

10 найбільш дощових міст Європи

Раніше Полемика писала про недооцінені місця в Європі, які обов’язково потрібно відвідати влітку 2024.

Exit mobile version