Трав'яні чаї
Ці напої допомагають швидше одужати, заспокоюють та зміцнюють імунітет.

Із настанням холодів люди частіше хворіють. Щоб швидше одужати медики рекомендують не лише приймати ліки, але й пити чаї, які полегшують симптоми захворювання. До того ж, трав’яні напої є надзвичайно корисними: лікують вірусні хвороби, підтримують імунітет, запобігають розвитку серцево-судинних захворювань. Якщо у вас відсутні протипоказання до лікарських трав, то такі чаї стануть надійними помічниками для захисту організму від хвороб у будь-яку пору року.

Про це пише Полемика з посиланням на Politexpert.

Які трав’яні чаї корисно пити восени та взимку

Чай із солодкого кореню. Лакричник – багаторічна рослина, яка допомагає позбутися кашлю, виводячи мокроту з організму. Корінь також знімає запалення дихальних шляхів і володіє антиалергічними властивостями.

Ромашковий чай. Ця лікарська рослина має купу корисних властивостей для нашого здоров’я. Ромашка чудово бореться з інфекційними та запальними процесами в організмі. Крім того, цей напій корисно пити на ніч, щоб заспокоїтися та покращити сон.

По теме:  Найкращі міста Європи для гастрономічного туризму

Чай із бузини. Бузина входить до складу багатьох сиропів, які лікують кашель при застуді. Тому такий чай буде надзвичайно корисним, коли ви захворіли. Крім того, чай лікує подразнення шкіри, стрес, алергії та корисний за порушень дихання. З бузини також виготовляють медичні препарати, що знижують ризик захворювань серця й судин. А настої з цієї рослини корисні для лікування розладів центральної нервової системи.

Розмаїття трав’яного чаю з медом. Мед володіє цілющими властивостями, тому його рекомендується вживати з будь-якими рослинами – мелісою, м’ятою, листям малини та смородини тощо. Чай із медом обволікає горло, його корисні речовини знищують віруси, а ще він володіє знеболювальним ефектом і сприяє зміцненню імунітету.

Раніше Полемика писала про те, чи справді курячий бульйон допомагає швидше одужати.