Hamster Kombat – це унікальний проект, який об'єднав механіку клікера з можливістю інвестування.

Проект створений у вигляді гри. Головне завдання гравців тапати на зображення хом’яка, такі натискання приносять цифрову валюту.

Про те, що таке Hamster Kombat і чи варто витрачати час на такий вид заробітку, розповідає Полемика з посиланням на офіційний сайт платформи.

Що таке Hamster Kombat

Механіка Hamster досить проста – це звичайна гра-клікер, з якою вже знайомі багато користувачів. Все, що вимагається від гравців — просто клікати на зображення хом’яка, щоб заробити валюту. Більше натискань – більше монет. Завдяки цьому створюється динамічний ігровий процес, який мотивує учасників до активності. Але функціонал бота не обмежений тільки клікером.

Hamster пропонує користувачам можливість інвестувати зароблені монети. Гравці можуть стати CEO та почати розвивати свою біржу, яка приносить дохід. Також є можливість вкладення валюти у різні активи, такі як акції та бонуси для покращення біржі. Саме це робить проект привабливим для потенційних інвесторів.

В основі Hamster є також освітня складова, яка є дуже важливою для гри. Крім заробітку монет гравці навчаються основ інвестування та фінансів. Цей освітній елемент особливо приваблює новачків, які планують займатися інвестиціями. Він допоможе їм вивчити фінансовий світ у ігровій формі.

Як грати в Hamster Kombat, щоб заробляти гроші

При першому запуску програми користувачі отримують інформацію про те, як працює бот. Давайте розглянемо, що пропонує кожна вкладка програми:

«Біржа» (Exchange). Це головна сторінка вашої біржі. Тут ви можете тапати по хом’яку, а також вигравати бонуси та підсилювачі.

По теме:  Электричество повсюду: создан источник энергии на основе фоновых магнитных полей

У розділі «Бусти» (Boost) гравцям пропонують щоденні бонуси у вигляді безкоштовної енергії та ракети для збільшення доходу від кліків.

Вкладка «Шахта» (Mine) створена для покращення вашої біржі. Тут можна купувати різні посилення для щогодинного прибутку. Внутрішньоігрову валюту гравці можуть обміняти на доповнення до біржі, підвищуючи її рівень. Кожне посилення додає певну кількість монет на годину. Що більше посилень, то більше пасивного доходу.

Сторінка «Друзі» (Friends) дозволить вам запрошувати друзів у бот. За кожного друга можна отримати 5000 монет, а за кожного друга з Telegram Premium – 25000 монет. Якщо ви хочете збільшити кількість запрошених користувачів, існує опція купівлі передплатників у Telegram. Це не тільки приносить 5000 монет за кожного користувача, але також дозволяє отримувати бонуси за досягнення ваших рефералів у грі.

Заробіток (Earn). Цей розділ створено для отримування нагород за виконання завдань. Тут ви можете виконувати завдання зі списку, наприклад, підписатись на канал і отримати за них додаткові монети. Також ви зможете побачити щоденні завдання. За щоденний вхід до програми ви отримуєте нагороду. Першого дня – 500 монет, а на десятий день – вже 5 мільйонів монет.

Розділ «Airdrop» активується пізніше. Тут ви зможете вивести свої токени та обміняти їх на реальні кошти, коли розпочнеться Airdrop. А це, як стверджують розробники, станеться найближчим часом.

По теме:  Забирайте свій бонус у 5 млн монет: які комбо карти стануть доступні в Hamster Kombat 14-15 червня

Загалом, у роботі Hamster можна знайти різноманітні способи заробітку внутрішньоігрової валюти, починаючи від кліків по хом’яку до виконання завдань та запрошення друзів. Такий підхід розширює межі звичайного тап-бота та показує прогрес у його розвитку, демонструючи перевагу над подібними проектами.

Функціонал кожної вкладки дозволяє користувачам активно розвивати свою біржу та збільшувати свій дохід. Майбутній випуск Аірдропа відкриває перспективи обміну токенів на реальні гроші, що привертає увагу багатьох користувачів.

Фото: Вся власть

Які переваги Hamster над Notcoin

Hamster пропонує ряд переваг перед популярним додатком Notcoin.

По-перше, керувати хом’яком у Hamster набагато зручніше завдяки геймпаду. Користувачі можуть використовувати відразу кілька пальців для натискання по екрану і не переживати, що програма може «зламатися». Це робить ігровий процес більш комфортним, ніж Notcoin.

Другою перевагою є наявність освітнього компонента Hamster. Його розробили не лише з метою занурюватися у світ криптовалютної біржі, а й одночасно заробляти пасивний дохід. Цей функціонал є унікальним для Hamster і є значною відмінністю від інших ботів, включаючи Notcoin.

Ще однією перевагою є щоденний дохід у Hamster, який у кілька разів перевищує дохід у Notcoin. Ідея пасивного доходу від розвитку біржі впливає на швидкість накопичення в Hamster і тут вона значно вища. Це робить ігровий процес більш стимулюючим та привабливим для користувачів.

І, бонусом є те, що пасивний прибуток від біржі в Hamster працює безперервно, без простоїв, і не вимагає часу на активацію. Після того, як нове посилення буде придбано, воно моментально починає приносити дохід, без будь-яких затримок та чи перерв. Цим проект дуже відрізняється від Notcoin, який приносив дохід користувачам лише протягом 12 годин і вимагав додаткового часу на активацію.

По теме:  1 млн монет чекає на вас: який секретний шифр заховали в Hamster Kombat 13 червня

Таким чином, Hamster має низку суттєвих переваг перед своїми конкурентами, включаючи зручне управління, освітній аспект та вищий щоденний дохід. Ці фактори дозволяють Hamster стати привабливим вибором для охочих не лише заробляти, а й вивчати світ криптовалют.

Фото: ixbt

Інші можливості для заробітку в інтернеті

Якщо ви все ще цікавитеся Notcoin, то можливо, вам також варто розглянути й інші аналогічні проекти, які можуть запропонувати різні способи заробітку на криптовалюті. Серед таких платформ – Whitebit, Binance, OKX, Gate io, BingX та багато інших. Вони надають широкий спектр інструментів для торгівлі криптовалютою, включаючи стейкінг та використання децентралізованих фінансових протоколів.

До того ж, останнім часом ігри-клікери набирають популярності серед учасників криптовалютних ринків, пропонуючи можливість заробітку не тільки на торгівлі. Платформи, такі як NEAR Wallet, Avacoin, TapSwap, WormFare, Harvest MOON, TOM Clicker, Click Arbuz та багато інших, пропонують різні ігрові механіки, включаючи кліки, фермерство, торгівлю та багато іншого, що дозволяє користувачам заробляти криптовалюту, насолоджуючись грою.

Раніше Полемика писала про те, що Bybit відкрила премаркет токена Notcoin.