Переговори України та росії заморожені з ініціативи української сторони. Офіційний Київ "робить суперечливі заяви, через що Росія не може зрозуміти позицію країни". Про це заявив прессекретар президента росії Дмитро Пєсков.

Во-первых, переговоры сейчас заморожены по решению и в соответствии с линией, избранной украинской стороной, что абсолютно контрастирует с упомянутыми заявлениями Зеленского..

Второе, в целом руководство Украины постоянно делает заявления, которые противоречат друг другу, что не позволяет в полной мере понять, чего же хочет украинская сторона и готова ли она проявить трезвый подход и осознать реальное положение дел. 

Читайте також

"Миру під диктовку не буде": Шольц закликав путіна до переговорів

Нагадаємо, що 17 травня радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк заявив, що переговори Києва та Москви припинилися з ініціативи української сторони.

За його словами, росія "досі залишається у своєму стереотипному мисленні" і не усвідомлює, що військові дії йдуть не за її правилами та планами.

Напередодні президент України Володимир Зеленський заявив, що намагається організувати переговори зі своїм російським колегою, однак Москва не виявляє готовності та бажання до серйозних мирних переговорів. 

По теме:  В Киеве зафиксировали резкую стабилизацию коронавируса

По материалам: Подробности