Штурм Сєвєродонецька триває вже котру добу поспіль. Були нові обстріли підприємств "Азот" та "Стеклопластик". Про це повідомляє голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в Telegram.

Він наголосив, ворог артилерією руйнує вщент багатоповерхівки та об’єкти промисловості.

Ми маємо ще одне цілеспрямоване влучання в об’єкти сєвєродонецького "Азоту" та "Склопластику". Зруйнований міст, приміщення обласної ДСНС, обстріляні прилеглі селища Синецький та Павлоград. Щодня стає відомо про загиблих, до яких через щільність обстрілів важко дістатися. Багато пошкоджених багатоповерхівок в старих районах Сєвєродонецька, деякі з них російська армія розстрілювала так, щоб знести до самого фундаменту.

Втім, за його словами, наступ росіян в районі Метьолкіного не вдався.

Також активні бойові дії минулої доби велися на напрямках Тошківка — Устинівка, Оріхове — Золоте, Комишуваха — Врубівка, Василівка — Білогорівка, Ниркове — Миколаївка

Так, через російські обстріли у Врубівці зруйновані 13 будинків, у Тошківці — 11, у Лисичанську — сім, у Гірському — два, а поранену жінку із Новодружеська госпіталізовано до лікарні іншого регіону.

По теме:  Росіяни збільшили угруповання кораблів у Чорному морі

Гайдай додав, що на підсилення ворогу підійшли ще дві батальйонних тактичних групи. росіяни намагаються оточити підрозділи наших військ у районі населених пунктів Лисичанськ, Привілля, Сєверодонецьк, Борівське.

По материалам: Подробности