Українці часто скаржаться на те, що їм затримують виплати ВПО. У Мінреінтеграції розповіли, що робити, коли гроші не виплачують вчасно, і куди звертатися в таких випадках.

  • Там кажуть, що виплати державної допомоги внутрішнім переселенцям нараховуються тричі на місяць: 3-го, 12-го або 23-го числа.
  • Сама виплата відбувається лише раз на місяць.

Усі соціальні виплати ВПО, які ще не надійшли, наразі опрацьовуються та надійдуть протягом найближчого часу, запевняють у Міністерстві.

Якщо виникають затримки і виплати не надходять понад місяць – це технічні проблеми, які варто усувати якнайшвидше. Таким громадянам слід звернутися до органу соцзахисту за місцем фактичного перебування та з’ясувати причину. Причому там зобов’язані вас прийняти – незалежно від того, де саме ви зареєстровані.

Пані міністр Ірина Верещук зауважує, що звертатись можна не лише до органів соцзахисту чи ЦНАПу, а й безпосередньо до Мінреінтеграції на телефони гарячої лінії з кризових питань 15-48 (цілодобово, можна також писати у месенджер), або на гарячу лінію Офісу уповноваженого з питань ВПО +38 (066) 813-62-39.

По теме:  У МЗС Франції зробили заяву про вступ України до ЄС

По материалам: Подробности