«>

Країна-окупант рф не зможе утримати захоплені території України. Йде важка війна, в якій українці обнулили репутацію росії, як держави, яку, мовляв, слід було боятися. Війна дійде до свого фіналу, після чого представники російської влади будуть писати тюремні мемуари. Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

У своєму Telegram-каналі він написав про те, що немає жодних "нових територій Росії", як сурмить російська пропаганда. Всі українські землі, включаючи Криму, належать Україні. Йдуть важкі бої, спрямовані на знищення російських військ.

"Пам'ятайте: немає жодних нових територій Росії, анексованих територій і немає ніяких шансів на те, що Росія зможе зберегти над ними контроль. Є тільки територія України, включаючи Крим, де йдуть важкі бої для знищення російського окупаційного угруповання і амбіцій російської авторитарної держави", — зазначив Подоляк.

Також він додав, що Україна обнулила репутацію росії як країни, яку "потрібно боятися", і попередив Москву про фінал війни, в результаті якого російським політикам і чиновникам доведеться писати мемуари у в'язниці.

По теме:  Яка ситуація на фронті 14 жовтня

"Ба більше, системне професійне обнуління вчорашніх російських понтів (репутації країни, якої нібито треба боятися) після 584 днів війни надто очевидне, щоб звертати увагу на чергові "загрозливі" виступи офіційних осіб Росії. Всім цим російським суб’єктам потрібно трохи почекати, щоб особисто спостерігати фінал війни, де для них обов'язково настане жорстка юридична відповідальність, а також з'явиться можливість написати тюремні мемуари в класичному нудному стилі "нас не так зрозуміли"…", — підкреслив Михайло Подоляк.

По материалам: Подробности