«>
» src=»/wp-content/uploads/2023/10/16b225b309c2a07712327b8ed91742f6.jpg» alt=»Ізраїль завдав ударів по військових об’єктах у секторі Газа» width=»100%» />

Ізраїльська винищувальна авіація завдала серії ударів по мечетях у секторі Газа. Повідомляється, що бойовики ХАМАС використовували релігійні об'єкти у військових цілях.

Про це повідомляє Telegram Збройних Сил Ізраїлю.

"Винищувачі ЦАХАЛ завдали авіаударів по двох об'єктах військової інфраструктури, розташованим у мечетях, які використовувалися терористичною організацією ХАМАС у секторі Газа для атак проти Ізраїлю", — йдеться в повідомленні Збройних сил.

Також війська завдали ударів по польових штабах, а також оперативному командному центру ХАМАС та по оперативному командному посту радикального угрупування "Ісламський джихад".

Нагадаємо, вранці 7 жовтня бойовики терористичного угруповання ХАМАС проникли на територію Ізраїлю із сектору Газа, а також влаштували масований ракетний удар містами Ізраїлю. Наразі тривають бої між Армією Ізраїлю та бойовиками, але не виключається подальше вторгнення ізраїльських військ у Сектор Гази.

Пізно ввечері стало відомо, що війська Ізраїлю перекидають техніку до сектору Газа. На півдні країни було помічено колони з танками "Меркава".

По теме:  В Україні хочуть запустити Єдиний соціальний реєстр

По материалам: Подробности