Хоча більша частина дачників намагається прибрати всі бур'яни на своїй ділянці, насправді часто ми позбуваємося тих рослин, які можуть принести багато користі вашому городу.

Про це пише Полемика з посиланням на сайт «Добрі новини».

Городники часто зустрічають на своїх ділянках таку рослину, як мокриця. Цей бур’ян отримав таку назву, оскільки має властивість рости у вологих місцях городу. Наукова назва рослини – зірочник, бо квітки мають вигляд зірок.

Хоча багато городників прагнуть скоріше повиривати ці рослини, насправді мокриця може бути дуже корисною для вашої грядки.

Чим бур’ян корисні для городу

Перш за все, експерти радять використовувати мокрицю для покращення свого здоров’я. У рослині міститься надзвичайно велика кількість корисних мікроелементів і вітамінів, а тому час від часу рекомендується додавати зірочник у свіжому вигляді у їжу — салати, супи, гарніри або у бутерброди.

У багатьох країнах зірочник вважається бур’яном для курчат, адже його часто додають у комбікорм для кроликів, свиней і курчат – таким чином ви можете збагатити вітамінами їжу, якою харчуються ваші домашні тварини.

Втім, це ще не всі корисні властивості рослини. Вона також може допомогти вам і на городі. Експерти стверджують, що така культура належить до числа медоносів. Завдяки тривалому періоду цвітіння до рослин прилітають бджоли для того, щоб зібрати з них нектар і пилок та у подальшому перетворити його на мед чи пергу. Саме тому досвідчені дачники не виривають цю рослину разом з іншим бур’яном.

По теме:  Трубопроводы: сшитый полиэтилен

Раніше Полемика писала про те, які рослини не рекомендується садити у саду.