У Лізі чемпіонів УЄФА тривають заключні матчі у відповідь 1/8 фіналу.

Передостанню вакансію до чвертьфіналу вибороли футболісти німецької «Боруссії» з Дортмунда, які здобули перемогу над ПСВ «Ейндховен» із Нідерландів з рахунком 2:0 (перша гра команд закінчилася з результатом 1:1).

Про це пише Полемика з посиланням на Укрінформ.

Як пройшов матч

Вже на 3-й хвилині німецький клуб вийшов уперед – Джейдон Санчо отримав м’яч від Юліана Брандта та точно пробив у лівий нижній кут.

У другій половині гри дортмундці продовжили створювати небезпечні моменти. На 77-й хвилині Ніклас Фуллькруг замкнув подачу зі штрафного з правого флангу, але гол не зарахували через офсайд.

І все ж, у компенсований час «джмелі» поставили крапку в цьому поєдинку. На 90+5-й хвилині Марко Ройс реалізував вихід один на один з голкіпером ПСВ і забив другий гол.

Хто увійшов до 1/4 Ліги чемпіонів і коли пройдуть наступні ігри

Повідомляється, що до чвертьфіналу Ліги чемпіонів раніше потрапили німецька «Баварія», французький «Парі Сен-Жермен», англійські «Манчестер Сіті» та «Арсенал», та іспанські «Реал» і «Барселона».

По теме:  Летом "Рома" снова останется без тренера: Раньери обещал уйти

Жеребкування 1/4 та 1/2 фіналу розіграшу відбудеться завтра, 15 березня.

Перші чвертьфінальні поєдинки заплановані на 9 та 10 квітня, ігри у відповідь — 16 та 17 квітня.

Півфінали пройдуть 30 квітня/1 травня та 7/8 травня.

А ось фінал Ліги чемпіонів УЄФА відбудеться 1 червня на стадіоні «Вемблі» в Лондоні (Англія).

Раніше Полемика писала про те, що Коноплянка хоче завершити футбольну кар’єру.