«Нерадзуррі» та «партенопейцям» не вдалось визначити переможця.

«Інтер» та «Наполі» зіграли внічию в центральному матчі 29-го туру італійської Серії А. Поєдинок на стадіоні «Джузеппе Меацца» в Мілані не приніс перемоги жодній с команд і закінчився з рахунком 1:1.

Про це повідомляє Полемика з посиланням на ТСН.

«Нерадзуррі» забили першими наприкінці першого тайму – на 43-й хвилині Маттео Дарміан у центрі карного майданчика у дотик розстріляв ворота після прострілу Алессандро Бастоні з лівого флангу.

Однак у другому таймі неаполітанцям вдалось зрівняти рахунок. На 81-й хвилині після навісу з кутового на дальній стійці м’яч до сітки воріт переправив Жуан Жезус.

Варто зазначити, що після цього матчу «Інтер» (76 очок) надалі лідирує у Серії А. Команда Сімоне Індзагі випереджає найближчого переслідувача «Мілан» на 14 балів. «Наполі» (45 пунктів) наразі займає сьому позицію.

У наступному турі чемпіонату Італії, після міжнародної паузи, «нерадзуррі» 1 квітня будуть приймати «Емполі» українського хавбека Віктора Коваленка, а «партенопейці» 30 березня проведуть матч вдома з «Аталантою».

Раніше Полемика писала про те, що принесла «Боруссії» перемога у матчі з ПСВ «Ейндховен».