Український голкіпер «Реалу» Андрій Лунін приніс мадридцям перемогу над «Манчестер Сіті» у серії післяматчевих одинадцятиметрових та допоміг вийти до півфіналу Ліги чемпіонів.

Про це повідомляє Полемика з посиланням на Еспресо.TV.

Першу гру у Мадриді було зіграно в нічию — 3:3. На матч-відповідь український голкіпер «Реалу» Андрій Лунін знову опинився у стартовому складі. На 12-й хвилині «Реал» розпочав результативну атаку, яка точним ударом була завершена Родріго.

«Манчестер Сіті» відігрався на 76-й хвилині після удару Кевіна Де Брюйне, після чого гра була переведена в овертайм.

Додатковий час пройшов без голів і переможець визначався у серії післяматчевих пенальті. Кращим був голкіпер «Реала». Андрій Лунін відбив два пенальті від Бернарду Сілви та Матео Ковачіча чим приніс перемогу мадридцям та допоміг вийти до півфіналу.

У «Реала» одинадцятиметрові реалізували Джуд Беллінгем, Лукас Васкес, Начо та Антоніо Рюдігер. Схибив Лука Модріч.  У «Сіті» з позначки відзначилися Хуліан Альварес, Філ Фоден та голкіпер Едерсон.

«Манчестер Сіті» не зумів здолати «Реал» та склав повноваження переможця Ліги чемпіонів.

Раніше Полемика писала про те, чому в мережі розкритикували українського футболіста Олександра Зінченко.