9 травня відбувся матч-відповідь 1/2 Ліги Європи, в якому зустрілися команди «Аталанта» та «Марсель».

«Бергамаски» розгромили французький клуб і вийгли до фіналу.

Про це повідомляє Полемика з посиланням на ТСН.

Поєдинок у Бергамо закінчився з рахунком 3:0 на користь команди «Аталанта».

На 30-й хвилині Адемола Лукман подарував команді перший гол. У другій половині гри представник Серії А ще двічі відзначився у воротах французького клубу: на 52-й хвилині Маттео Руджері успішно пробив у ворота суперника, а в компенсований час остаточний рахунок встановив Ель-Білаль Туре.

Варто зазначити, що під час першого матчу, який пройшов тиждень тому у Франції, командам не вдалось визначити переможця і гра завершилася з рахунком 1:1. Тож за сумою двох зустрічей до фіналу вийшов італійський клуб.

Як відомо, другим фіналістом Ліги Європи стала команда «Баєр», яка у півфіналі обіграла італійську «Рому».

Фінал Ліги Європи, в якому зустрінуться команди «Аталанта» та «Баєр» відбудеться 22 травня в ірландському Дубліні на стадіоні «Авіва».

Раніше Полемика писала про те, які суттєві зміни очікують на збірну України та інші команди під час Євро-2024.