Колишній чемпіон світу Денис Берінчик відверто висловився щодо своєї поразки у поєдинку з чемпіоном WBO у легкій вазі Кейшоном Девісом.
Про це пише Полемика з посиланням на Tribuna.com.
Український боксер визнав перевагу суперника та зазначив, що не зміг підготуватися належним чином.
Поєдинок відбувся 15 лютого в Нью-Йорку, США, і завершився достроковою поразкою Берінчика. Українець зазнав нокауту в четвертому раунді.
Після повернення додому український боксер коротко прокоментував свою поразку.
«Щодо поразки — не підготувався належним чином до такого суперника. Він був сильнішим у той вечір. Краще боксу тільки бокс, вперед до перемоги», — заявив Берінчик.
Вже у третьому раунді Девіс відправив Берінчика в нокдаун, а в четвертому – добив нокаутом, здобувши впевнену перемогу.
Скандал навколо расистських звинувачень
Перед боєм розгорівся скандал через підозри у расизмі. Девіс заявив, що Берінчик нібито надіслав йому банани та кавун разом із запискою. Однак пізніше стало відомо, що автором цього вчинку був чемпіон у першій напівсередній вазі Теофімо Лопес.
Після бою Девіс визнав свою помилку та приніс вибачення українцю та його команді:
«І до команди Берінчика — перепрошую. Ми з командою збиралися сказати це сьогодні, поки він не штовхнув мене. Але зараз я заспокоївся. Я розумію, що вони не хотіли виглядати расистами. Тепер я знаю, що українці поважають людей. Так само, як і я. Вони б ніколи не зайшли занадто далеко,» — зазначив американець.
Також раніше повідомлялося про те, де і коли може відбутися фінал Ліги чемпіонів: ЗМІ дізналися деталі.