Про це повідомляє Полемика з посиланням на допис «УЗ» в Fаcebook.
В «Укрзалізниці» зазначили, що у потягах, на жаль, не можна уникнути випадків природних смертей, Часом таке трапляється декілька разів на місяць. Така невтішна статистика пояснюється тим, що кількість пасажирів, які щодня подорожують поїздами, в пікові дні – це понад 100 тисяч людей.
Що робити, якщо у потягу вам стало погано
У випадку, якщо ваше самопочуття погіршилось вже під час поїздки, негайно зверніться за допомогою до провідника, який може тимчасово знайти місце в іншому вагоні або викликати медичну допомогу.
Також, враховуючи аномальну спеку, яка ще досі панує в Україні, необхідно обирати максимально комфортний вагон і у будь-якому випадку взяти з собою достатню кількість води. Не менш уважно варто ставитися до свого самопочуття перед, під час та навіть після поїздки.
В «УЗ» нагадали, що всі швидкісні поїзди, а також значна частина вагонів далекого сполучення, оснащені системами кондиціювання повітря. Всі вони марковані в додатку та на сайті спеціальною «сніжинкою».
Що передувало
Днями низка ЗМІ писала про раптову смерть пасажирки потягу «Запоріжжя-Ужгород». Трагедія, ймовірно, сталася 16 липня. Жінка їхала нічним експресом до подруги в місто Стрий, Львівська область.
Раніше Полемика писала про те, чому літній туристичний сезон у Європі опинився під загрозою.